Jak uzyskać błyskawiczne finansowanie w wysokości 1 mln PLN?

Codziennie mnóstwo osób wpada na świetne pomysły, których realizacja wymaga ogromnych nakładów finansowych. W biznesie wygrywają jednak zawsze ci, którzy działają szybko i sprawnie. Najlepszy, niezrealizowany pomysł zawsze przegra z pomysłem dobrym i wprowadzonym w życie.
Jak jednak szybko uzyskać środki na prowadzenie biznesu?

Czy można szybko uzyskać milion złotych pożyczki?
Gdy w grę wchodzą duże pieniądze, konieczna jest współpraca ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami. Każde przedsięwzięcie wiąże się z ryzykiem, niezależnie od talentu i zaangażowania osób prowadzących firmę. Sprawia to, że instytucje finansowe stosują rygorystyczne procedury w celu weryfikacji szans na realizację danej inwestycji.
Każdy produkt finansowy posiada swoje wady i zalety, jednak gdy w grę  wchodzi czas to zdecydowanie warto postawić na sprawdzone i zaufane pozabankowe instytucje finansowe. Wykorzystanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości czy samochodu pozwala na sprawną weryfikację zdolności kredytowej firmy bez konieczności prowadzenia długotrwałego procesu analizy dotychczasowych osiągnięć firmy czy uzyskania wglądu do baz kredytowych. W praktyce oznacza to, że dysponując własnością odpowiedniej nieruchomości przedsiębiorca może uzyskać kredyt w wysokości nawet do 1 mln PLN. A wszystko bez obciążania swojej historii w BIG, BIK czy KRD.

Dlaczego warto nie obciążać historii firmy w BIG?
Uzyskanie pożyczki, która nie obciąża historii firmy w BIG, BIK i KRD pozwala na równoległe prowadzenie procesu kredytowego w banku. Sprawia to, że przedsiębiorca wciąż ma pole do manewru i możliwość podjęcia współpracy w dowolnym momencie z instytucją bankową. Dla wielu osób jest to kluczowy czynnik, która sprawia, że to właśnie prywatna pożyczka pozabankowa jest produktem, który pozwala realizować pasję w biznesie.