Papierów wartościowych

Także papiery wartościowe mogą być jak hipoteka w kredycie pod zastaw. Nasze przedsiębiorstwo realizuje pożyczki bez BIK na podstawie otrzymania akcji, funduszy inwestycyjnych, polis ubezpieczeniowych i weksli. Warunki wypłacenia takiego kredytu konsultujemy z kredytobiorcami indywidualnie zwracając uwagę na to, tak aby oferta była korzystna i adekwatna do wartości zastawianego dokumentu. Każdemu kredytobiorcy gwarantujemy dyskrecję i pełen profesjonalizm - nie potrzebujemy zaświadczenia o zarobkach czy zdolności kredytowej.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw domu

Zapewniamy bardzo solidne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.