Papierów wartościowych

Także papiery wartościowe mogą być jak hipoteka w kredycie pod zastaw. Nasze przedsiębiorstwo realizuje pożyczki bez BIK na podstawie otrzymania akcji, funduszy inwestycyjnych, polis ubezpieczeniowych i weksli. Warunki wypłacenia takiego kredytu konsultujemy z kredytobiorcami indywidualnie zwracając uwagę na to, tak aby oferta była korzystna i adekwatna do wartości zastawianego dokumentu. Każdemu kredytobiorcy gwarantujemy dyskrecję i pełen profesjonalizm - nie potrzebujemy zaświadczenia o zarobkach czy zdolności kredytowej.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw domu

Zapewniamy bardzo solidne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyt pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.