Maszyn

Zwłaszcza ludzie biznesu zdają sobie doskonale sprawę z tego jakie korzyści przynosi płynność finansowa - ponieważ mogą za pośrednictwem niej inwestować w dodatkowe pomysły. Naturalnie wobec tego nasze przedsiębiorstwo finansowe udziela pożyczek pod zastaw maszyn budowlanych i sprzętów rolnych - zarówno przedsiębiorstwom jak i osobom prywatnym. Z racji zastawienia maszyn, które w danym {czasie nie są wykorzystywane - przedsiębiorca może zdobyć pieniądze na dalszą aktywność bądź rozbudowanie inwestycji. Nasi klienci nie są do tego zmuszani do pokazania dokumentów takich jak świadczenia na rzecz ZUS, KRUS czy Urzędu Skarbowego. Nie sprawdzamy również wpisu do ewidencji w BIK czy KRD - akceptujemy także zadłużone maszyny budowlane i sprzęt rolny.

Kredyt pod zastaw mieszkania

To idealna forma uzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki proponujemy i jakich dokumentów żądamy, by otrzymać kredyt pod zastaw posesji bez BIK.

Kredyt pod zastaw domu

Zapewniamy bardzo solidne warunki podpisania umowy pożyczki pod zastaw domu. Aż do 50% wartości nieruchomości - zachęcamy do zapoznania się z propozycją.

Kredyty pod zastaw ruchomości

Jeżeli chcesz zaciągnąć pożyczkę pod zastaw takich dóbr osobistych jak auto, maszyn rolnych, sprzętu budowlanego, jachtu lub papierów wartościowych - przekonaj się jakie warunki proponuje nasze przedsiębiorstwo finansowe.

Kredyt pod zastaw działki

To doskonała forma odzyskania płynności finansowej. Sprawdź jakie warunki stawiamy i jakich dokumentów żądamy, żeby dostać kredyt pod zastaw działki bez BIK.